Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mlýn stárnutí

Autor: Karin

Název: Mlýn stárnutí

Žánr: Fantasy, romantika

Varování : Pokud nevěříte v magii, myslíte si, že je dnešní svět v pořádku a nemáte rádi dinosaury, není doporučeno číst...

Anotace: Legendy se nestávají legendami časem. Jde spíše o to, nakolik je příběh důvěryhodný. Co se ale stane, když se jedna nesmyslná vyplní doslova?

 Axamit potká mladou dívku, říkajíc si Alicia, když dostane za úkol od samotných hvězd zachránit svět. Kdo je ale doopravdy? A kdo je vlastně Axamit? Co má proroctví, kterému poddrobil celý život znamenat? Může láska zastavit i lopatky mlýnu neustále se otáčejícího dokola?

 Předpokládaná délka: Předpokládám, že tento příběh bude mít kolem dvaceti kapitol, ale přesně to opravdu nemůžu říct.

 Poznámky: Inspirováno Sly od Scorpions a Soldier of fortune od Deep purple. Napadlo mě to u jednoho tanečního vystoupení naší konkurenční školy, jmenovalo se "Řekni mi své jméno."

 

 

 

Příspěvky

Kapitola IV.

19. 1. 2015

Tato kapitola se právě lehce nepsala,a poslední dobou zjišťuji, že mi nejlépe ze všeho jsou nesmyslné dialogy, ale přesto doufám, že se vám bude líbit. Snažila jsem se tam dát co nejméně vesmírných lodí a můžu svědomitě říct, že jediné, co je na tom podivného, je má milovaná Mezzi (v tomto okamžiku mě napadla hrozně šílená myšlenka- Jaké by asi bylo, mít jí doma v pokoji?). Budu ráda za jakýkoliv upřímný názor, kritiku vítám...

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mlýn stárnutí | Komentářů: 1

Kapitola III.

24. 11. 2014

Ahoj. Omlouvám se, že po tak dlouhé době opět zveřejňuji další kapitolu Mlýnu stárnutí, ale opravdu poslední dobou nemám na nic jiného náladu. Ale snad vám to příliš nevadí a bude se vám líbit. Je docela inspirovaná písní Wake me up when September ends od Green day, ještě k těm ostatním zmiňovaným. Je spíše taková oddechová, i když si troufám říct, že je tam dost filozofie. Budu ráda za každý upřímný názor.

 
 
Celý příspěvek | Rubrika: Mlýn stárnutí | Komentářů: 0

Kapitola II.

22. 6. 2014

 Zde přicházím s druhou kapitolou Mlýnu stárnutí. Snad se alespoň někomu zalíbí. Budu moc ráda za každý upřímný názor.

 P.S.: Váš názor vám neberu, ale mou nejoblíbenější postavou je stejně Mezzi a navždy zůstane :-)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mlýn stárnutí | Komentářů: 0

Kapitola I.

18. 6. 2014

 Moc doufám, že se vám bude první kapitola mé povídky líbit...

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mlýn stárnutí | Komentářů: 0