Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šíla Šílená aneb Karin

18. 6. 2014

  Pseudonym: Karin

  Pravidla: Mám takový pocit, že když jsem se na nich podílela, byla by čirá blbost nesouhlasit...

 Stěžejní žánr: fantasy

 Věk: 15 let

 Jak dlouho již píši:  No, první příběh mě napadlo sepsat v devíti. Ale naplno to začalo asi ve dvanácti. Příběhy, co za něco stojí, jsou staré maximálně rok.

 Oblíbená hudba: Já osobně poslouchám především hard rock a rock z minulého století (Scorpions, Smokie, Aerosmith, Deep purple, Beatles, Bon Jovi, The Beatles...), z jiných žánrů pak Green day, Nirvanu a Abbu.

 Neoblíbená hudba: Bez urážky, ale nesnesu všechnu dnešní mainstreamovou hudbu. Možná by se našly výjimky, ale není jich příliš. Pomalu se tam ani nezpívá, a když ano, daný interpret to mnohdy ani pořádně neumí, protože to, co slyšíme doma, je upravené ve studiu, najdete tam syntezátor přes syntezátor a texty, které si mnohdy ani interpret sám neskládá, jsou o ničem. Mezi mé nejméně oblíbené žánry patří moderní rap a hlavně elektronické věci jako například techno, dance, trance atp...

 Oblíbený spisovatel: J.R.R. Tolkien, Michaela Burdová, C.S.Lewis, Rick Riordan

 Z blogových písálku zde dám své dvě neoblíbenější autroky, ale pochopitelně je jich mnohem více:

 Callia (modern-smile.blog.cz)

 Kate Černobílá (kateinblogoknihach.blog.cz)

Oblíbená barva:  Modrá. modrá je obloha, modré jsou nekonečné oceány. Navíc má tato barva mnoho a mnoho odstínů.

Oblíbený fim:  Star  wars, Hvězdný prach

Neoblíbený film: Těch je hodně, ale nesnesu romantické komedie a příběhy náctiletých z běžného života. Tím pádem i telenovely. Proč se dívat na život úplně obyčejných lidí, když ho můžete sami zažít? také moc nemusím horrory, protože mám takový pocit, že máte předepsanou atmosféru, předepsané, kollik postav zemře, a také to zbytečně děsí lidi. ale kdybych už si měla vybrat, volím Scary movie, všechny díly, což je vlastně kombuinace horroru a teenagerské komedie...

 Co bych o sobě ještě řekla: Snad jen malé varování- jsem člověk extrémně závislý na svých příbězích a na své oblíbené hudbě. A mám ráda žraloky, barakudy a piraně. Je životu nebezpečné si se mnou povídat!

 Další stránky: Za neskrytým účelem propagandy sem napíšu adresu na svůj soukromý blog:

 reveriedreams.blog.cz

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář