Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kate Černobílá vás zdraví! (členský profil K. Černobílé)

15. 6. 2014

Pseudonym: Kate Černobílá

                                               Informace spisovatelské

Věk: Necelých patnáct let

Jak dlouho píše? (což je úžasně zbytečná otázky, jelikož tady žádnou mou povídku pravděpodobně nikdy neuvidíte): Necelé tři roky.

Stěžejní žánr: brak, dále píše fantasy a sci-fi

                                              Informace členské

Jak se dostala k této stránce?: Z nedostatku pro ni vhodných knižních klubů ji založila. Také si chtěla zkusit, jestli vybudovat obstojnou povídkářskou stránku je těžké, nebo ne. Svou tvorbu zveřejňuje na svém osobním blogu, takže s ní nebude otravovat ještě tady a zabírat cenné místo kapacity paměti. Její role zde se tudíž omezila na komentování, zveřejňování a vyhlašování stupidních anket. Dobře, povídku nebo dvě možná zveřejním, ale to jen aby to tady nebylo tak prázdné.

                                            Informace zbytečné

oblíbená hudba: starý hardrock (kapely: Scorpions, Aerosmith, Smokie, Deep Purple, Bon Jovi, The Beatles)

neoblíbená hudba: všechno, kde se ozývají pištící komáři, škrábání nehtem o tabuli a pípání neurčitého původu (techno), moderní pop a hudba, kde se nezpívá (hip-hop, rap)

oblíbený spisovatel: J.R.R. Tolkien, Michaela Burdová

                                     z blogů zbožňuji povídky této autorky: reveriedreams.blog.cz

oblíbený film: Hvězdné války

neoblíbený film: Jakákoli puberťácká komedie plytkého humoru (Scary Movie), jakákoli komedie plytkého humoru obecně (Kameňák), katastrofické filmy

co má dalšího ráda?: archaismy, zdvořilost, přírodu, svou rodnu a přátele, klobouky, čokoládu, videohry, snění, barakudy, propisky (ze kterých se dá střilet), kočky, koně, zírání na moře a na hvězdy, lidi, kteří mají svůj názor, fotografování stromů, prázdniny, Itálii, anime a mangu, Japonsko

co nemůže vystát?: předsudky, nerovnoprávnost, lidi bez názoru, hulváty, ničetele přírody, školský ústav, matematiku, vraždění naší krásné češtiny, módní věci, zdlouhavé řeči o kosmetice, nakupování, bezdůvodné ubližování čemukoli

adresa jejího osobního blogu: kateinblogoknihach.blog.cz

Ať žijí piraně!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-p

(Janča, 1. 11. 2014 8:40)

Víš co? Na tvém blogu máš zrovna nějaké koleje ke hvězdám, a karin ti tam leze úplně do prdele a ty jí taky. "Mé rýmy jsou mnohem, mnohem horší..."
Podceňuješ se, a většinou říkáš, že to nemáš ráda :-)))

Já jsem si toho jen všimla. Neber to zle... Díky :-*****

Re: :-p

(Karin, 2. 11. 2014 8:32)

Omlouvám se, ale není to vlastně jedno? Nechci být na tebe nějak hnusná, ale vůbec nás neznáš. My jsme se totiž nepodceňovaly, ani si nelezly...jak ty říkáš...do zadní části. Polovinu z toho, co jsme napsaly jsme ani nemyslely vážně.
Rády totiž vtipkujeme stylem: "Mé rýmy jsou mluvničtější!" "Ne, to mé! Například (doplň patřičné rýmy). Vsadím se, že mě nepřekonáš!"
Než napíšeš nějaký takovýto komentář na úplně nepatřičné místo, mimochodem, něco si o nás zjisti. Navíc, není důležité, co si píšeme v komentářích. Je to trochu naše věc. Vím, že to píšeme veřejně, ale naši čtenáři to chápou.
Prosím, nechci rozdmýchávat hádky, ale tento komentář byl trochu zbytečný...

Re: :-p

(Kate Černobílá, 2. 11. 2014 15:27)

Ahoj Jančo, ráda Tě zase vidím!

No, to co píšeš není pravda. Rozhodně se nesnažím Karin nijak v žádném případě podlézat (jaký mám motiv to dělat?), možná to tak zní, jenže s prominutím pochybuji, že vlastníš čtečku myšlenek, abys mohla vědět, jak je to myšleno.

Neboj, zle to neberu :) jen mi připadá trošku nemístné napsat to sem, protože když čteš můj blog, proč to nenapíšeš tam, přímo k tomu článku?

A ano, mám Koleje ke hvězdám na blogu také, protože jsem spoluautorka a myslím, že to mě k tomu opravňuje.

Doufám, že kvůli tomu nevzniknou žádné spory!